Centrum Biznesowe BAILDONA 66 znajduje się w centrum Katowic w bardzo dobrej lokalizacji z dostępnością do Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4, które łączą Katowice z Aglomeracją Śląską. W pobliżu biurowca znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, skąd jest dogodny dojazd do dworca PKP i PKS. Dojazd do Centrum możliwy jest od ulic: Gliwickiej, Chorzowskiej, Brackiej i Żelaznej.

W ofercie wynajmu dysponujemy powierzchnią 11 000 m2 typu open space lub z podziałem na boksy i pokoje biurowe. Powierzchnie biurowe mają wysoki standard wykończenia. Obejmuje on między innymi: okablowanie strukturalne kategorii 6a U/FTP, stolarkę okienną o podwyższonym współczynniku dźwiękoszczelności, niezależne układy wentylacji mechanicznej z regeneracyjnym wymiennikiem odzysku ciepła i wilgoci, a w każdym systemie nagrzewnice wtórne wodne lub freonowe pompy ciepła. W części parterowej znajdują się duże przeszklenia typu porte-fenetre oraz całodobowa recepcja ze stanowiskiem dozoru i monitoringu wizyjnego. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie centrum znajduje się parking mogący pomieścić od 300 do 500 samochodów.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Zadzwoń i spytaj o wolne powierzchnie biurowe
500 788 500

 

Baildona 66
- Centrum Biznesowe -

 

ul. Baildona 66
40-115 Katowice

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Biznsowego BAILDONA 66 jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl